Podjazdy dla niepełnosprawnych

Twitter
Pin
Share
Email
WhatsApp

Podjazdy dla niepełnosprawnych VECTAWAY® to pochylnie aluminiowe dla wózka inwalidzkiego wykonane zgodnie z zobowiązującymi przepisami dotyczącymi warunków technicznych jakimi powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.

Maksymalny kąt nachylenia do 5%. Szerokość płaszczyzny ruchu 1,4m oraz obustronne poręcze.

Podjazdy dla niepełnosprawnych VECTAWAY® wykonane są z aluminium. Jest to  urządzenie lekkie i nie wymagające konserwacji.

podjazdy-niepelnosprawnychch

Na budowę podjazdy dla niepełnosprawnych, można starać się o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (80%) / Udział własny (20%) z programu „Likwidacja barier architektonicznych”.

Dlaczego warto kupić podjazdy dla niepełnosprawnych VECTAWAY® od AITANA SAFETY?

Podjazdy VECTAWAY® standardowe posiadają 140 cm szerokości płaszczyzny ruchu  co pozwala na bezpieczne oraz wygodne poruszanie się wózkiem po pochylni. Inne szerokości na zamówienie. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Nasze podjazdy VECTAWAY® są wykonane z aluminium a wykończenie jest na znakomitym poziomie. W ofercie posiadamy również wykończenia z aluminium anodowanego, termo-lakierowane jak i dopasowane do dowolnego koloru RAL (na zamówienie).

Podjazdy VECTAWAY® to proste i tanie rozwiązanie zapewniające bezpieczny i wygodny dostęp do budynków dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu, iż podjazdy VECTAWAY® są zaprojektowane jako konstrukcja modułowa, zmontowanie podjazdów sprowadza się do poskładania gotowych elementów i poskręcania ich zgodnie z dostarczoną przez producenta instrukcją. Jest to bardzo istotna sprawa w przypadku konieczności tymczasowego zapewnienia dostępu do danego budynku. Po ustaniu takiej potrzeby można przenosić urządzenie do innego obszaru do zabezpieczenia.

Twitter
Pin
Share
Email
WhatsApp

SYSTEMY POWIĄZANE